HAKKINDA

HAKKINDA

HAKKINDA

Gelgör mermer 1991 yılından bu güne kadar inşaat ve dekorasyon alanındaki faaliyetleriyle 25 yılı aşkın
tecrübesinisiz değerli müşterilerimizin zevkiyle birleştirmeyi kendisine en büyük görev edinmiştir.

Gelişen teknolojiyi kendimize uyarlayarak otel, iş merkezi, yalı, villa, malikâne, havuz, mutfak ve
banyo tezgahları, rustik şömineler ve inşaat sektörünün bir çok alanında, doğal taş ürünleri ile tecrübemizi birlikte sunmaktayız.

01

PERFORMANS

Yetenekli çalışma arkadaşlarından oluşan yüksek potansiyele sahip profesyonel ekibimiz ile;
Bir işin nasıl yapılamayacağını değil, nasıl yapılabileceğini düşünür ve müşterimizin çıkarlarını gözeten birden fazla alternatif üreterek gerçek ihtiyaçlarına kalıcı çözümler geliştiririz.

TASARIM

ÜRETİM

UYGULAMA

02

YORUMLAR

Şerife C.

"Tezgah mermer ne varsa. Tasarımları şahane. Bir ressam olarak sanatsal bakmak gerek ama gerçekten muhteşem tasarımları var. Ve gayet de uygun fiyatlı. Ben mutfak tezgahı yaptırdım. Dünyanın 7 harikasındayım diyebilirim."

GOOGLE ÜZERİNDEN

İsa Ç.

"Selimpaşa da ki evime merdiven yaptılar . Uygun fiyata kaliteli hizmet buradan alınır . İşlerinde ustalar . Gayet başarılı yaptıkları merdiven evime girip çıkarken oldukça memnun kalıyorum . Sizlere de tavsiye ediyorum."

GOOGLE ÜZERİNDEN

Erdem K.

"Başakşehir de annemin evinin mutfak tezgahı eskimişti ve annem değiştirmek istiyordu. mermer olmasını istedi. gelgör mermer ile görüştük. annem istediklerini anlattı. ben dinlerken zorlandım. cnc de işlendiği için istediğimiz herşeyi yapabileceklerini söylediler. ve hepsini yaptılar. mükemmel oldu. çocuklar olmasa annemle beraber oturmaya karar verebilirdim. tavsiye ederim."

GOOGLE ÜZERİNDEN

Musa S.

"Selimpaşa da ki evimin mutfağını yaptırmak için buraya başvurdum. Çok yardımcı oldular. İşlerini kusuruz bir şekilde tamamladılar ücrette de orta yolu bulduk çok beğendim işlerini teşekkürler. Emeğinize sağlık."

GOOGLE ÜZERİNDEN

Nesrin Z.

"Beylikdüzü'nde ki evimin mutfak tezgahı uzman ekip sayesinde çok güzel oldu. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum."

GOOGLE ÜZERİNDEN

Kübra A.

"Mutfağıma mermer tezgah yaptırdık işçilikleri malzemeler cok guzel 1. Kalite ilgili güler yüzlü temiz çalışıyorlar ellerinize sağlık teşekkür ederim"

GOOGLE ÜZERİNDEN

Kaan Y.

"Malzeme kalitesi ve elit tasarımları ile işinin hakkını veren bir firma. Beylikdüzü bölgesinde mutfak tezgahı ve mermer uygulamaları konusunda, iyi çalışmışım dediğim bir yer. Yaşam alanımda bu usta ellerin harika dokunuşları ile ortaya çıkmış kullanışlı bir mutfağı var artık. Beylikdüzü mutfak tezgahı ve mermer uygulamaları noktasında bence beklentiniz fazlasıyla karşılayacak bir kuruluş. Özellikle tavsiye ediyorum."

GOOGLE ÜZERİNDEN

Aslı A.

"Kavaklı da ki evimin mutfağını yaptırmak için buraya başvurdum. Cok yardımcı oldular. İşlerini kusuruz bir şekilde tamamladılar ücrette de orta yolu bulduk çok beğendim işlerini teşekkürler. Emeğinize sağlık."

GOOGLE ÜZERİNDEN