HİZMETLER

HİZMETLER

NELER YAPIYORUZ

İhtiyacınıza en uygun çözüm senaryolarını hazırlayıp, size özel modern ve tamamen güncel tasarımlar geliştiriyoruz. Bu süreçte günümüze ait son teknoloji sistemler ile en kaliteli malzemeleri işliyor ve kalite politikamızdan ödün vermiyoruz. Ürün kurulum ve montajlarını profesyonel ekibimiz tarafından titizlikle gerçekleştirip, siz değerli müşterilerimize kusursuz bir hizmet sunmaya özen gösteriyoruz.

MUTFAK TEZGAHLARI

Mutfak evinizin en sosyal alanıdır: arkadaşlarınızla burada sohbet edersiniz, davetler için burada toplanıp yemek hazırlarsınız, insanlarla burada vakit geçirirsiniz. Tezgahınız her zaman misafirlerinizin gözünün önündedir.

Geniş bir yelpazede birçok renk ve yüzey sunuyoruz, bu yüzden de mükemmel tezgahı bulacağınıza eminiz.

  • Belenco Tezgahlar
  • Granit Tezgahlar
UYGULAMALARI GÖR

BANYO TASARIMI

Mahremiyet, bir evin en önemli özelliğidir ve tabii ki banyonuz da buna dahildir. Mekanınız ister küçük, ister büyük olsun, ailenizin rahat hissedebileceği sıcak bir ortam yaratmak isteyeceksiniz. Sevdiğiniz renk ve yüzeyleri seçebilir, aynı zamanda tüm kalite, dayanıklılık ve hijyen gereksinimlerinizi karşılayan malzemelerle huzurlu bir şekilde banyonuzun keyfini çıkarabilirsiniz.

Geniş bir yelpazede birçok renk ve yüzey sunuyoruz, bu yüzden de mükemmel ürünü bulacağınıza eminiz.

  • Banyo Tezgahları
  • Banyo Zeminleri
  • Silestone Lavabolar
  • Banyo Duvar Kaplamaları
UYGULAMALARI GÖR

DUVAR KAPLAMA İŞLEMİ

Duvarlar, evinizde en sevdiğiniz trendleri yansıtabileceğiniz ve aradığınız atmosferi bulabileceğiniz geniş bir alandır. Dahası, yapısal düzeyde önemli bir rol oynarlar, bu yüzden de bu yapıda yer alacak malzemenin seçimine özen göstermek çok önemlidir.

Düz veya desenli 100’den fazla renk ve parlak, mat veya pürüzlü yüzeyler ile beraber ürünlerimizin sağladığı olanaklar sonsuzdur.

  • Dış Cephe Kaplamaları
  • İç Mekan Duvar Kaplamaları
UYGULAMALARI GÖR

ZEMİN DÖŞEME İŞLEMİ

Konu zemin ve kaplama olduğunda, maruz kaldığı trafik miktarı ve çevresinde yaşananlara bağlı olarak her odanın gereksinimleri farklıdır. Kullandığımız ürünler, her mekâna uyum sağlayabilir ve çok çeşitli darbelere dayanabilir.

Zeminler, kapladıkları yüzey alanı ve dolayısıyla görsel etkisi ile iç mekân tasarımının estetiğinde çok önemli bir role sahiptir. Mekân algısı yaratmak için ışıkla oynayın ve daha açık tonlar kullanın. Odanız genişse ve yeterince doğal ışığınız varsa bunu daha koyu tonlarla eşleyerek mekânı şıklıkla doldurun.

Silestone zeminlerinin geniş boyutları sayesinde sundukları bütünlük, mekânı görsel açıdan büyütmeye yardımcı olur. Odanın kişiliği, zeminine yansır.

UYGULAMALARI GÖR

HAMAMLAR

Hamam projeleri ve çalışmaların da iç plan da yer döşemeleri duvar kaplamaların da göbek taşı döşeme dekorasyonun da kullanılan ve olmazsa olmazlardan bir model olan pijama desenli Marmara mermeri hamam ve modern sauna çalışmaların da kullanılan bir hamam mermerdir. Her ne kadar mezarlık mermeri olarak bilinse de Marmara mermeri olarak bilinse de doğal görüntüsü ile hamam ve sauna iç döşeme ve kaplama işlerinde oldukça gösterişli bir doğal taş modelidir. Geçmişte tüm uygarlıklar tarihi tüm hamam ve saunalar da kullanılmış olan beyaz mermer modelleri günümüzde de kural değişmez ve tüm hamam çalışmaların da kullanılmaktadır.

UYGULAMALARI GÖR

BASAMAKLAR

Mermer basamak tasarımlarla bir araya getirerek okul şirket binası apartman otel gibi binalarınızı mermer basamaklarınızı adeta birer mabede dönüştürüyoruz mermerin asaleti ile göz alıcı bir görünüme kavuşacak Basamak ve merdivenlerde rengarenk ışıltıyla yürümek artık daha şık olacak.Mermer sağlamlığı zarafeti ve tarihsel zenginliği ile asırlardan beri insanoğlunun vazgeçilmez sanat dallarından biri olan heykel sanatının da temel yapı elemanı olma özelliği taşıyan bir malzemedir eski uygarlıklar hititler eski mısırlılar frigyalılar mezopotamya medeniyeti persler lidyalılar eski yunanlılar romalılar selçuklular osmanlılar ve daha birçok medeniyet günümüze kadar gelen tarihe ışık tutan tüm yapılarda ve el sanatlarında mermeri kullanmışlardır.

UYGULAMALARI GÖR